Reklama

Wojenka o znak

Opublikowano:
Autor:

Wojenka o znak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Milejów: Po jednej stronie jest wójt, który wstawił się za powstającą przychodnią, dzierżawiącą budynek od gminy. Po drugiej właściciele spółki lekarskiej, a wśród nich żona konkurenta wójta w ostatnich wyborach. A w całej sprawie chodzi o... znak drogowy. 

Przypomnijmy, że jeszcze w tym roku ma zostać otwarta nowa przychodnia w Milejowie. Przetarg na dzierżawę gminnego budynku przy ulicy Partyzanckiej 15 wygrała Agata Jączyk, właścicielka m.in. Centrum Medycznego Aga-Med w Piaskach, która stworzy w Milejowie filię tego centrum.

Obecnie kończą się remonty wewnątrz budynku. Dawniej mieściła się w nim przychodnia prowadzona przez spółkę czterech lekarzy, którzy jednak trzy lata temu zmienili adres na Partyzancką 11, bo gminny budynek wymagał remontu, m.in. ze względu na przeciekający dach.

Nowy ośrodek jeszcze nie został otwarty, a już dochodzi do nieporozumień między istniejącą przychodnią a tą powstającą. Kością niezgody okazał się znak drogowy z czerwonym krzyżem informujący o punkcie medycznym. Taki znak znajdował się przy starej przychodni, mimo że przez ostatnie trzy lata budynek stał pusty. Wprowadzał ludzi w błąd, ale był tam usytuowany zgodnie z projektem organizacji ruchu uzgadnianym z gminą Milejów.  

Kamil Kulig

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

(...)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE