Reklama

Wójt zamyka urząd przed zespołem doradztwa rolniczego

Opublikowano:
Autor:

 Wójt zamyka urząd przed zespołem doradztwa rolniczego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poszło o komentarz zamieszczony na Facebooku przez kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łęcznej. Co napisala?

"Informuję, że w związku ze skandalicznymi wypowiedziami Pani Magdaleny Grzybowskiej-Konowałek, kierownika Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łęcznej, zamieszczanymi w mediach społecznościowych, kwestionującymi inwestycję jednego z najlepszych rolników w kraju – Pana Piotra Kondrackiego (Mistrza Krajowego w konkursie AgroLiga 2017, zwycięzcy konkursu KRUS "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne") do czasu wyjaśnienia sprawy, zawieszam możliwość korzystania przez pracowników ZDR w Łęcznej z pomieszczeń Urzędu Gminy na potrzeby pełnienia dyżurów" – napisał we wtorek 25 września wójt gminy Milejów Tomasz Suryś do Sławomira Plisa, dyrektora Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli.

Magdalena Grzybowska-Konowałek, wspomniany wpis zamieściła na facebookowym profilu doradcy wojewody lubelskiego Konrada Sawickiego.

Farma na prawie 40 tys. kur 

Chwali w nim kandydatkę na wójta gminy Milejów Magdalenę Gajowiak, którą poparło PiS. Jednocześnie krytykuje obecnego wójta Tomasza Surysia (z poparciem PSL) "(...) Nie wiem dlaczego niektórzy nie widzą ogromnej potrzeby zmian. Czy nikomu to nie przeszkadza? Należałoby się rozejrzeć jak wygląda okolica... Ulic brak... Oświetlenia brak... Nic nie powstaje nowego poza planami na spalarnię, kurnikiem, spalarnią odpadów medycznych... To jest inwestycja w gminę?" – napisała kierownik ZDR w Łęcznej.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE