Reklama

Wybory prezydenta się nie odbyły, pierwsza komunia Marcela - tak!

Opublikowano:
Autor:

Wybory prezydenta się nie odbyły, pierwsza komunia Marcela - tak! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę, 10 maja - jako jedyny - do pierwszej Komunii świętej przystąpił Marcel Skoczylas. W Parafii św. Izydora i Niepokalanego Serca NMP w Ciechankach było kameralnie, rodzinnie, wyjątkowo. 

Wyjątkowy dzień

- Dzisiejsza niedziela jest dla Ciebie Marcelu dniem wyjątkowym, ale to również dzień wyjątkowy w znacznie szerszej skali - mówił ks. proboszcz Józef Piech. - Po pierwsze, na dziś była wyznaczona data wyborów, po wtóre jest 10 maja i druga niedziela, mamy dziś wspomnienie św. Izydora, patrona naszego kościoła. Niestety, odpust tym razem, ze względu na okoliczności, w jakich nam przypadło żyć, nie może się odbyć, ale myślę, że św. Izydor się na nas nie pogniewa i przy najbliższej okazji, gdy tylko będzie to możliwe, odpust zorganizujemy.

Kończąc mszę św., ks. proboszcz podsumował: - Tak więc, Marcelu, wybory prezydenckie się nie odbyły, a Twoja pierwsza komunia, tak!

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" -  w sklepach na terenie powiatu łęczyńskiego, a także w elektronicznym wydaniu gazety:

Zdjęcie

Jolanta Chwałczyk

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE