Reklama

Z sylwestra prosto na porodówkę

Opublikowano:
Autor:

Z sylwestra prosto na porodówkę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęcznianie, dziś rodzice Aleksandra, przyjechali do szpitala w Lubartowie prosto z imprezy sylwestrowej. Wraz z innymi gośćmi. Termin porodu był wyznaczony kilka dni później. 

Aleksander Przysiężniak to pierwsze dziecko urodzone w Nowym Roku w lubartowskim szpitalu. Chłopiec przyszedł na świat metodą cesarskiego cięcia.

- Termin porodu miałam na 4 stycznia, ale w Sylwestra rano pojawiły się delikatne skurcze - mówi Justyna, mama chłopca. Na wszelki wypadek napisałam mężowi, żeby zajechał do apteki i kupił fartuch ochronny, bo miał być przy porodzie. 

Do wieczora skurcze nie ustąpiły, ale były na tyle niewielkie, że przyszli rodzice uznali je za "przepowiadające" i nie śpieszyli się do szpitala. Sylwester planowali spędzić w domu wspólnie z przyjaciółmi. Czuli się bezpiecznie, bo na imprezie sylwestrowej miały być zaprzyjaźnione położne, pracujące na co dzień na oddziałach ginekologiczno-położniczych.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Magdalena Sych

Zdjęcie

Przyszła mama w asyście zaprzyjaźnionych położnych przyjechała do szpitala w Lubartowie, gdzie trzy minuty po północy 1 stycznia urodziła synka - zdjęcie wykonane tuż przed wyjazdem do szpitala.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE