Reklama

Załatwione! Nie musimy już skakać przez kałużę

Opublikowano:
Autor:

 Załatwione! Nie musimy już skakać przez kałużę  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niektórzy przechodnie ćwiczyli tu skoki w dal. Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych podwyższyli teren i nie ma już wielkiej kałuży w centrum miasta, o której pisaliśmy dwa tygodnie temu. 

Jeszcze niedawno utrudniała normalne poruszanie się po ciągu pieszym koło cmentarza parafalnego od strony alei Jana Pawła II. Powstała zaraz za przejściem dla pieszych na drodze krajowej, w miejscu, gdzie kończy się chodnik należący do „krajówki”. Przechodnie wymijali kałużę podchodząc pod sam mur cmentarza albo próbowali przez nią skakać. - Czy tak mają chodzić piesi w centrum miasta? – pytali mieszkańcy.

 – Będzie ciężko, bo nie bardzo wiem, gdzie odprowadzić tę wodę. Pojedziemy na miejsce i spróbujemy wymyślić jakieś rozwiązanie – zapewniała nas Barbara Onyszkiewicz, kierownik sekcji drogowej Zarządu Dróg Powiatowych w Łęcznej (obecnym właścicielem terenu jest Starostwo Powiatowe). 

Udało się - mimo opadów deszczu, wielka kałuża się już nie zbiera. Pracownicy ZDP podwyższyli teren i piesi chodzą teraz po nowym asfalcie. 

Jak to wyglądało jeszcze dwa tygodnie temu? - możecie zobaczyć tutaj:

http://www.tubalecznej.pl/aktualnosci/czytaj/89/Skacz-albo-wymijaj-Czy-zrobia-cos-z-ta-kaluza

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE