Reklama

Zamknęli basen po skoku burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Zamknęli basen po skoku burmistrza  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po trzech dniach łęczyńska pływalnia została zamknięta. Z powodu skoku Leszka Włodarskiego do wody w garniturze. 

Przypomnijmy, że basen został otwarty w poniedziałek 5 sierpnia po półtorarocznym generalnym remoncie, w czasie którego wymieniono infrastrukturę doprowadzania i uzdatniania wody oraz instalacje energetyczne, sanitarne i wentylacyjne. Wymiany doczekała się także niecka basenowa, oświetlenie i glazura na ścianach.

Burmistrz Łęcznej Leszek Włodarski postanowił w nietypowy sposób otworzyć basen po remoncie. Wskoczył do basenu w garniturze.

Pływalnia została otwarta i dostępna bezpłatnie dla mieszkańców. Jednak już po trzech dniach dyrektor szkoły, w której mieści się basen zdecydował o zamknięciu basenu.

Powodem był – słynny już na całą Polskę – skok burmistrza. - Pojawiły się informacje, że ten incydent mógł spowodować pogorszenie jakości wody w basenie. W związku z tymi obawami, dyrekcja szkoły podjęła decyzję o zamknięciu basenu - powiedziała o2.pl dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej Elżbieta Piłka.

Sanepid sprawdza teraz, czy skok burmistrza zanieczyścił wodę. Wyniki badań będą w poniedziałek 12 sierpnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE