Reklama

Zawieprzycka Chorągiew wyrzucona z siedziby w lamusie (WIDEO)

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zawieprzycka Chorągiew wyrzucona z siedziby w lamusie (WIDEO) - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Konflikt między zawieprzycką "Chorągwią" a wójt gminy Spiczyn narasta. W piątek włodarz zleciła wymianę zamków w lamusie, siedzibie stowarzyszenia. Zajście nagrywał jeden z członków chorągwi, a transmisję z eksmisji można obejrzeć w internecie.

- Dobra, panie Tomku nie mamy dobrowolnie kluczy, wymieniamy zamki, trudno. Proszę wyjść - tymi słowami wójt skwitowała kilkunastominutową wymianę zdań z członkiem zawieprzyckiej Chorągwi, prywatnie mężem prezes Zarządu Chorągwi Anny Skrzypek - Woźniackiej.

Wójt żąda kluczy

- Żądam zwrotu kluczy, bo za pół godziny wymienię tutaj zamki. Wszystkie. I nie będzie wejścia - mówi wójt na nagraniu. - Tutaj nikt nie chce awantury i nie chce niczego na siłę. I proszę mnie do tego nie zmuszać. Jestem włodarzem i mam takie prawo. Odpowiadam za to mienię, więc wymieniam dzisiaj zamki. Skoro dobrowolnie państwo nie chcą mi oddać klucza, jestem do tego zmuszona.

- Jeżeli dobrowolnie mi nie oddacie do tego pomieszczenia kluczy niestety będę musiała te zamki wymienić. Proszę sobie porobić zdjęcia, pozabierać rzeczy, bo ja wymieniam dzisiaj klucze jedne i drugie. Nie macie państwo w ogóle wstępu do tego budynku. Ja to pomieszczenie przejmuje, nie muszę się usprawiedliwiać i tłumaczyć.  

(...)

POZOSTAŁO 83 PROC. TEKSTU

Więcej w elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE