Reklama

Zobaczył odblask. Myślał, że to policja

Opublikowano:
Autor:

Zobaczył odblask. Myślał, że to policja  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowogród: 31-latek jechał samochodem bez prawa jazdy. Sam zadzwonił na policję i o popełnionym wykroczeniu. Był pewien, że nie ma wyjścia, bo przed nim stoi patrol, a to był… odblask przydrożnego słupka. 

31-letni mężczyzna kierował audi, mimo że nie uprawnień. - Jadąc drogą wojewódzką W-829 w miejscowości Nowogród zauważył czerwony element odblaskowy i uznał, że jest to odblask z policyjnej tarczy do zatrzymywania pojazdów. To bardzo wystraszyło kierowcę – mówi kom. Michał Grzesiuk, rzecznik komendy w Łęcznej.

- Zatrzymał pojazd na poboczu i razem z żoną, która była pasażerką oddalił się z samochodu. Para ukryła się w pobliskich zaroślach. Po około 40 minutach bojąc się wychłodzenia mężczyzna sam zatelefonował i powiadomił o całej sytuacji oficera dyżurnego policji w Łęcznej – dodaje.

Na miejsce został skierowany patrol. Okazało się, że kierujący był trzeźwy. Jak ustalono w rejonie interwencji nie było wcześniej żadnego patrolu.

- Najprawdopodobniej czerwone światło, które mógł zobaczyć 31-latek było odblaskiem słupka hektometrycznego – mówi kom. Grzesiuk.

Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE