Reklama

Reklama

Anna Cieślińska zastępcą burmistrza Łęcznej

Opublikowano: 30 grudnia 2020 13:02
Autor:

Anna Cieślińska zastępcą burmistrza Łęcznej - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Leszek Włodarski Burmistrz Łęcznej powołał swojego zastępcę. Od poniedziałku 4 stycznia funkcję będzie pełniła Anna Cieślińska.

Reklama

Anna Cieślińska urodziła się w 1973 roku. Jest mężatką z dwójką dzieci. Ma 26-letnią córkę i 18-letniego syna. Mieszka w Łęcznej. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na UniwersytecieMarii Curie Skłodowskiej w Lublinie, a także studia podyplomowe z zarządzania finansami i rachunkowości projektów współfinansowanych ze środków UE na KUL-u.

Swoje ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w bankowości kierując m.in. zespołem klientów kluczowych jednostki.

Jest osobą bezpartyjną i zaangażowaną w pracę. W ratuszu będzie odpowiedzialna m.in. za sprawy społeczne oraz kulturalno-oświatowe.

- Jestem zaszczycona, że będę mogła pełnić obowiązki w mieście, w którym mieszkam i którego rozwój jest dla mnie niezwykle istotny. Dziękuję za zaufanie jakim obdarzył mnie pan Burmistrz Leszek Włodarski. Wierzę, że efekty tej współpracy będą już niebawem widoczne – mówi Anna Cieślińska.

- Praca burmistrza trwa 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Żeby odpowiedzialnie sprostać wszystkim powierzonym zadaniom, warto obowiązki podzielić na dwie osoby. Dlatego też zdecydowałem o powołaniu pani Anny Cieślińskiej na zastępcę - mówi Leszek Włodarski, burmistrz Łęcznej.

- Traktuję to jako nowe otwarcie w samorządowej pracy i liczę, że wpłynie to na rozwój gminy Łęczna, bo na to zasługują nasi mieszkańcy – dodaje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -2

  jam

  kandydatka bezpartyjna jednak narzucona przez PiS a burmistrzowi brakło jaj , żeby postawić na swoim i zatrudnić kompetentną osobę

 • 9 miesięcy temu | ocena +2 / -2

  czytelnik

  Kto panią polecił ?

 • 9 miesięcy temu | ocena +1 / -1

  krz

  gratulacje dla pana burmistrza - szkoda tylko , ż e tak długo myślał nad daniem ........PiS- owi teraz urząd nabiera ładniejszego wizerunku