Reklama

Reklama

Jedna osoba mniej w zarządzie LW Bogdanka

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Artur Wasil

Jedna osoba mniej w zarządzie LW Bogdanka  - Zdjęcie główne

foto Artur Wasil

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie W poniedziałek, 20 czerwca rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę w sprawie powołania zarządu na nową kadencję.

Reklama

Do tej pory zarząd spółki LW Bogdanka był pięcioosobowy.

W jego skład wchodzili: prezes Artur Wasil i jego zastępcy: Adam Partyka, Artur Wasielewski, Dariusz Dumkiewicz i Kasjan Wyligała.

W poniedziałek, 20 czerwca rada nadzorcza spółki podjęła uchwałę w sprawie powołania zarządu na nową kadencję.

Nowy zarząd składa się z czterech osób. Artur Wasil pozostaje na stanowisku prezesa, a jego zastępcami są nadal Artur Wasilewski (ds. ekonomiczno-finansowych), Dariusz Dumkiewicz (ds. handlu i inwestycji), Kasjan Wyligała (ds. strategii i rozwoju).

Jednocześnie rada nadzorcza postanowiła zakończyć postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko zastępcy prezesa ds. pracowniczych i społecznych bez wyłaniania kandydata i bez powoływania kogoś na tę funkcję.

Zarząd w nowym składzie zacznie pracę dzień po Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki zatwierdzającym sprawozdanie finansowe za 2021 r.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy