Reklama

Reklama

Wójt Spiczyna: ...i sypie się projekt OZE

Opublikowano: wt, 5 paź 2021 14:09
Autor:

Wójt Spiczyna: ...i sypie się projekt OZE - Zdjęcie główne

- Pani wójt w moim przekonaniu nie zrobiła pani kompletnie nic i takie jest przekonanie również mieszkańców - zarzucała wójt radna Magdalena Domańska (z prawej) - To jest pani pomówienie, że nie zrobiłam "nic", bo pani wie, że zrobiłam "wszystko". A co pani zrobiła? - nie zostawała dłużna wójt Dorota Szczęsna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie Radni rozliczają wójt za brak działań, wójt wyrzuca radnym, że sami zrezygnowali z udziału w projekcie montażu solarów i fotowoltaiki z unijnym dofinansowaniem.

Reklama

Pani wójt - konkretnie - ILU mamy chętnych?

Wójt Dorota Szczęsna najwyraźniej nie ma szczęścia do realizacji projektu dotyczącego montażu Odnawialnych Źródeł Energii u mieszkańców gminy. Po fiasku pierwszego podejścia w 2016 roku, gdzie wniosek gminy Spiczyn w ogóle nie był brany przez Urząd Marszałkowski pod uwagę przy podziale unijnej dotacji z uwagi na niedotrzymanie terminu jego złożenia, co wójt nazwała swoją największą porażką na półmetku pierwszej kadencji - kolejne podejście do OZE także stanęło pod znakiem zapytania. Z projektu wycofują się zainteresowani instalacjami solarnymi, którzy uprzednio deklarowali gotowość do montażu kolektorów i taką umowę podpisali. A podpisanie odpowiedniej liczby umów ma kluczowe znaczenie w kwestii realizacji tego przedsięwzięcia.

Dlatego radni zobowiązali wójt do przygotowania listy uczestników projektu. Na ostatnich obradach Rady Gminy Spiczyn w środę, 23 września, oczekiwali konkretnych informacji na ten temat.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy