Reklama

Trzy razy na tak. Natalia z Łęcznej w „Mam talent”

Opublikowano:
Autor:

Trzy razy na tak. Natalia z Łęcznej w „Mam talent”  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura „Masz wielki talent!” – usłyszała od jurorów Natalia Nejman-Sola. Zobacz pełen emocji występ łęcznianki. 

Natalia z zamkniętymi oczami zaśpiewała piosenkę „Clown” Emeli Sandé. - Przeżywasz to śpiewanie całą sobą. Bardzo podoba mi się twoja wrażliwość i to jaka jesteś. Masz wielki talent! – powiedział do Natalii Agustin Egurrola, jeden z jurorów.

- Było tyle emocji, że nie pamiętałam jak wyszedł mój występ i co powiedzieli jurorzy. Wraz z całą rodziną z niecierpliwością czekaliśmy na sobotnią emisję w TVN – mówi nam Natalia. Wszyscy jurorzy byli na tak. 

– Kilka dobrych godzin czekałam na nagranie, które trwało pięć minut. W czasie przygotowań i oczekiwania na występ trzeba zapomnieć o prywatności, bo ciągle nas śledzą i nagrywają. Ale magia telewizji robi wrażenie - dodaje. Teraz jury zdecyduje, czy Natalia przejdzie do kolejnego etapu, jesli tak, zobaczymy ją na żywo w kolejnych odcinkach talentshow. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy występ Natalii w telewizji, wygrała m. in. „Szansę na sukces”, ale nie wystąpiła w finale, bo program przestał być emitowany.

26-letnia Natalia Nejman-Sola każdą chwilę poświęca na śpiew. Na co dzień studiuje jazz i muzykę estradową, a także udziela lekcji śpiewu. 

 

 

Więcej o Natalii na jej profilu:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE