Górnik pokonał Austriaków

Górnik pokonał Austriaków  - Zdjęcie główne

Sport W ostatnim sparingu rozegranym na zgrupowaniu w Turcji „zielono-czarni” wygrali z Admirą Wacker 3:1. Dwie bramki dla Górnika strzelił testowany zawodnik, którego nazwiska klub nie ujawnia.

Admira Wacker to zespół zajmujący obecnie dziewiąte miejsce w austriackiej ekstraklasie. Drużyna w 20 minucie objęła prowadzenie nad Górnikiem. Bramkę strzelił Eldis Bajrami.

W drugiej połowie łęcznianie strzelili trzy gole. Jednego zdobył Tomasz Nowak, a dwa testowany zawodnik, którego nazwiska klub nie chce na razie ujawniać. „Zielono-czarni” w niedzielę wracają do kraju.

Runda wiosenna T-Mobile Ekstraklasy zacznie się już za tydzień. W najbliższy piątek Górnik zagra w Bydgoszczy z Zawiszą.

Górnik Łęczna – Admira Wacker 3:1 (0:1)

Bramki: zawodnik testowany (50, 69), Nowak (59) – Bajrami (20).

Górnik: Prusak – Bielak (84 Mierzejewski), Szmatiuk (72 Kopeć), Bozić, Mraz (77 Sasin) – Nikitović (46 Rudzik), Nowak (80 Pruchnik) – Bonin (77 Szałachowski), Burkhardt (46 Josu), Bożok (63 Tanczyk) – Hasani (46 zawodnik testowany).