"Pyza" strzelił pięć goli. Michał Zuber bohaterem

"Pyza" strzelił pięć goli. Michał Zuber bohaterem - Zdjęcie główne

Michał Zuber jest łęcznianinem, wychowankiem Górnika, ale w sobotnim starciu był bezwzględny. Strzelił pięć goli

Sport Ma 29 lat. Jest wychowankiem Górnika, grał w zespole w I lidze, ale właśnie gra drugi sezon w Świdniczance Świdnik. Michał Zuber został bohaterem starcia łęcznian z zespołem Łukasza Gieresza.

Do przerwy nasi przegrywali 0:1. Niedługo po zmianie stron Zuber zabrał się za strzelanie. Zrobił to dwukrotnie w ciągu niespełna minuty. Raz wykorzystał rzut karny. W samej końcówce dobił gospodarzy rozgrywających mecz w Milejowie i wrócił do domu. Do Łęcznej. Górnik II zdobył gola na 1:3. Mateusz Pielach sfaulował Luiza Mołodeckiego, a "jedenastkę" wykorzystał Marcel Obroślak.

Górnik II Łęczna - Świdniczanka Świdnik 1:5 (0:1)
Bramki: Obroślak 61' (k) - Zuber 19', 54' (k), 55', 84', 88'.