Reklama

Rozbiegajmy razem Łęczną [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Rozbiegajmy razem Łęczną [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Takie hasło przyświeca organizatorom wspólnego biegania po naszym mieście. Frekwencja i pogoda w czasie wtorkowego biegu nie zawiodły. Uczestnicy są zadowoleni i chcą jeszcze więcej.   

Przebiegli prawie cztery kilometry wzdłuż ścieżki rowerowej, potem ulicami Lubelską i Średnią. Do placu cyrkowego wrócili aleją Jana Pawła II. W pierwszym wspólnym bieganiu po Łęcznej wzięło udział 22 uczestników.

- W naszym mieście jest bardzo dużo dobrego terenu do ćwiczeń, biegania czy jazdy rowerem. Ścieżka rowerowa nie jest bardzo długa, to fajne miejsce dla początkujących, trochę tu można pobiegać pod górkę, a czasami przyśpieszyć. Warty polecenia jest też łęczyński las - mówi Agata Okoń, organizatorka biegu.

Agata od kilku miesięcy prowadzi swojego bloga o sportowym trybie życia http://sportmakerblog.blogspot.com.  Bieganie i fitness to jej pasja, z którą chce podzielić się z innymi. 

- Coraz więcej łęcznian biega, można ich zaobserwować w lesie czy na ulicach miasta. Dlatego wpadłam na pomysł, aby biegać razem. Sport łączy ludzi – mówi Agata.

Na jednym spotkaniu się nie skończy, wspólne bieganie po naszym mieście i okolicach będzie organizowane regularnie. 

 

Dlaczego warto brać w nim udział? - posłuchajcie Agaty. Zobaczcie, jak biega się po Łęcznej:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE