Reklama

Wspólne bieganie po raz drugi [wideo]

Opublikowano:
Autor:

Wspólne bieganie po raz drugi [wideo] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Rozbiegajmy razem Łęczną - takie hasło przyświeca organizatorom wspólnego biegania po Łęcznej. Okazja do wspólnego biegania po naszym mieście będzie już w poniedziałek. 

Biegacze wystartują z placu cyrkowego po raz drugi. W pierwszym wspólnym bieganiu po Łęcznej wzięło udział 22 uczestników.

- Coraz więcej łęcznian biega, można ich zaobserwować w lesie czy na ulicach miasta. Dlatego wpadłam na pomysł, aby biegać razem. Sport łączy ludzi – mówi Agata Okoń, która od kilku miesięcy prowadzi swojego bloga o sportowym trybie życia http://sportmakerblog.blogspot.com.

- Bieg rozpoczniemy zbiorową rozgrzewką, która jest bardzo ważna podczas wszystkich ćwiczeń fizycznych. W tym biegu nie chodzi o żadną rywalizację, a o przyjemność, którą możemy czerpać ze wspólnego treningu - dodaje organizatorka. 

Tym razem biegacze spokojnym truchtem pokonają 5,5 km. Start na placu cyrkowym, potem wspólne bieganie po ścieżce rowerowej, potem ulicą Lubelską na Rynek II, dalej ulicą Średnią, Krasnystawską, Wyszyńskiego, Lisa Błońskiego wrócą na plac cyrkowy. 

Zbiórka w poniedziałek o godz. 19 na placu cyrkowym. 

Jak było na pierwszym wspólnym bieganiu po Łęcznej? Zobaczycie tutaj:

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE