Reklama

Zobaczcie pierwszy trening wojowników Górnika Łęczna [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie pierwszy trening wojowników Górnika Łęczna [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Klub otworzył sekcję MMA. Wojownicy nie będą musieli się już dusić się w małej salce. - Można powiedzieć, że przenieśliśmy się z piwnic na salony - mówi trener nowej sekcji Górnika, Konrad Płaza. Dziś w hali zapaśniczej przy ulicy Staszica odbył się otwarty trening, na którym każdy mógł spróbować swoich sił w MMA.   

Klub Underground Gold Team założyli łęczyńscy pasjonaci wszechstylowej walki wręcz, którzy chcą rozwijać MMA na terenie naszego powiatu i zarażać swoją pasją innych. O tym, że potrafią wiele zdziałać przekonaliśmy się między innymi w czasie wielkiego show, jakim była zawodowa gala MMA, która odbyła się w Łęcznej w maju.

Warunki lokalowe nie pozwalały jednak do tej pory na to, aby pomieścić na treningach wszystkich chętnych. Zawodnicy dusili się w małej salce przy ulicy Polnej. Jednak to nie zdusiło ich pasji do mieszanych sztuk walki. 

- Od kiedy trenuję MMA jestem pewniejszy siebie i mam większe poczucie bezpieczeństwa. Młody człowiek przychodząc na matę, może sobie dużo ustawić w głowie, uczy się życia, ciężkiej pracy – mówi Grzegorz Derklatka, 19-letni zawodnik UTG. On i jego koledzy z klubu będą walczyli teraz pod logiem GKS Górnik Łęczna, gdzie powstała sekcja MMA. Dziś odbył się pierwszy trening nowej sekcji łęczyńskiego klubu.     

Teraz zawodnicy będą mieli komfortowe warunki treningów w hali zapaśniczej przy ulicy Staszica. Członkowie sekcji MMA nie zapłacą za treningi ani grosza. - Można powiedzieć, że z piwnic przenosimy się na salony. Będziemy teraz trenować w jednym  z najlepszych ośrodków szkoleniowych w tej części Polski. Darmowe treningi dla wszystkich, dobrze wyposażony obiekt, codzienne treningi popołudniowe i poranne zajęcia – jest to spełnienie naszych marzeń – mówi Konrad Płaza, trener nowej sekcji Górnika Łęczna.

I dodaje: - UGT napisał wstęp do tej historii. Wierzę, że jej dalsze rozdziały zapiszemy równie barwnie i ozdobimy je jeszcze większą ilością medali.

 

Galerię zdjęć z treningu znajdziecie pod artykułem. 

 

Nie znacie młodych łęczyńskich wojowników? - opowiadają o sobie w naszym materiale:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE