Reklama

"Bogdankę zamkniemy"

Opublikowano:
Autor:

"Bogdankę zamkniemy" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Bogdanka jako jedna z wielu kopalni zgodnie z naszym programem będzie musiała zostać zamknięta, ale pracownicy nie zostaną pozostawieni bez rozwiązań. Wszystkich bez wyjątku przebranżowimy i zaangażujemy w budowę odnawialnych źródeł energii - zapowiada Monika Pawłowska, regionalna koordynatorka partii Roberta Biedronia. 

Czym Pani na co dzień się zajmuje i jak trafiła Pani do ugrupowania Roberta Biedronia?

 Koordynatorką partii Wiosna, a wcześniej Instytutu Myśli Demokratycznej jestem od ponad 3 miesięcy. Od tego czasu jest to moje główne zajęcie ze względu na ilość obowiązków towarzyszących mi w mojej codziennej pracy. Do Roberta Biedronia przede wszystkim przekonała mnie wizja jego Polski - bez podziałów, z prawem do równości i szacunku, uczciwości i transparentności, pełna nowoczesnej ekologii i ugruntowanej pozycji w Europie. 

Na czym polega Pani zadanie jako szefa regionalnych struktur Wiosny w województwie lubelskim?

 Przede wszystkim jako koordynator skupiam się na budowaniu struktur w ramach okręgu lubelskiego. W prawie każdym powiecie na Lubelszczyźnie posiadamy koordynatorów powiatowych, zaś w naszych strukturach działa już ponad 100 osób, które aktywnie nas wspierają w codziennej, wytężonej aktywności. Napawa optymizmem postawa młodzieży, która wyraża swoimi działaniami zainteresowanie naszą partią. Lublin jest w czołówce, jeżeli chodzi o struktury młodzieżowe.

POZOSTAŁO JESZCZE 80 PROC. TREŚCI

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE