Reklama

Centrum Kultury otrzyma nowoczesny sprzęt multimedialny

Opublikowano:
Autor:

Centrum Kultury otrzyma nowoczesny sprzęt multimedialny  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już od października sala teatralno-kinowa Centrum Kultury w Łęcznej zostanie wyposażona w nowoczesny sprzęt multimedialny do projekcji filmów – bezprzewodowy projektor z ekranem, reflektory, mikrofony oraz nagłośnienie. Centrum Kultury otrzyma także nowe fotele z oparciami oraz zestaw kilkudziesięciu krzeseł. Projekt jest realizowany w ramach konkursu dobrosąsiedzkiego Polskich Sieci Elektroenergetycznych „WzMOCnij swoje otoczenie”. Skorzysta z niego ok. 2 tysięcy mieszkańców rocznie. 

Ekran projekcyjny, rzutnik multimedialny, system nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz siedziska na podestach zostaną zainstalowane w nowych pomieszczeniach w najniższej kondygnacji budynku Centrum Kultury przy ul. Obrońców Pokoju 1. Zwycięski projekt zakłada wykorzystanie nowego wyposażenia podczas otwartych spektakli teatralnych i pokazów filmowych dla  lokalnej społeczności, już od sezonu 2019/2020. W programie nadchodzących wydarzeń zaplanowano także m.in. spotkania recytatorskie i poetyckie oraz zajęcia taneczno-ruchowe. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie www.ck.leczna.pl.

Konkurs „WzMOCnij swoje otoczenie” to inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych - krajowego operatora systemu przesyłowego. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i  kulturalnego oraz finansowe wsparcie w ich wdrożeniu, w gminach na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa. Na terenie gminy Łęczna PSE realizują projekt inwestycyjny budowy linii 400 kV relacji Chełm-Lublin Systemowa, który wzmocni bezpieczeństwo energetyczne i niezawodność dostaw energii w południowo-wschodniej części kraju.

Lista wszystkich zwycięskich lubelskich projektów jest dostępna na stronie www.wzmocnijotoczenie.pl.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE