Reklama

Dom weselny stoi, a kucharkom trzeba płacić

Opublikowano:
Autor:

 Dom weselny stoi, a kucharkom trzeba płacić - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości KORONAWIRUS ŁĘCZNA: - Jest tragedia! - mówi właściciel zamkniętego na cztery spusty Zajazdu w Lesie w Ciechankach. Ludzie odwołują komunie i wesela, nie ma dowozu posiłków do szkół i przedszkoli. Straty liczą też małe sklepy w Łęcznej m.in. dlatego, że ludzie wolą robić zapasy w dyskontach.

Zajazd w Lesie (dawna Laluna) w Ciechankach koło Łęcznej to popularny lokal m.in. weselny.  W majowe weekendy miały odbywać się tu komunie, ale wiadomo, że z powodu zagrożenia COVID-19 ich nie będzie. Na razie łęczyńskie parafie nawet nie wyznaczyły nowego terminu.

- Jest masakra. Wszystko mamy zamknięte. Ludzie przekładają wesela i komunie. Dowoziliśmy też jedzenie do przedszkoli i szkół, ale wszystko stoi. A nawet jak ruszą szkoły, to czy w ogóle rodzice będą wysyłać do nich dzisiaj swoje dzieci? Tragedia! – mówi Mariusz Pełczyński, właściciel Zajazdu w Lesie.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" -  w sklepach na terenie powiatu łęczyńskiego, a także w elektronicznym wydaniu gazety:

Zdjęcie

Kamil Kulig

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE