Reklama

Kosiarski wybiera powiat, Fijałkowski chce strzelnicy

Opublikowano:
Autor:

 Kosiarski wybiera powiat, Fijałkowski chce strzelnicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miniony tydzień przyniósł kandydatkę na wójta Milejowa, długo oczekiwaną deklarację burmistrza Kosiarskiego i dożynkowe wystąpienia ewentualnych - nie potwierdzonych - kandydatek z poparciem PiS na fotele wójta Puchaczowa i Cycowa.

Łęczna - i wszystko jasne 

Podczas dożynek w Ciechankach Łęczyńskich burmistrz Teodor Kosiarski obwieścił, że nie będzie ubiegał się o reelekcję przypominając, że w listopadzie minie 16. lat od kiedy sprawuje ten urząd.

- Trzeba wiedzieć kiedy z boiska zejść niepokonanym - mówił  Kosiarski. - To ostatnie dni sprawowania przeze mnie funkcji burmistrza. Za lata współpracy, za wszystkie spotkania, lepsze i gorsze chwile, bardzo serdecznie z tego miejsca chcę Państwu podziękować. Wszystkich, którzy czują się zawiedzeni moją osobą przepraszam. Dziękuję wszystkim, którzy przez lata pomagali mi w sprawowaniu tej funkcji na rzecz wszystkich mieszkańców całej naszej gminy, bo starałem się nie różnicować mieszkańców miasta i wsi.

Dodał, że nie rozstaje się z pracą samorządową: - Mam nadzieję, że jeżeli tak Państwo zdecydujecie, w następnych latach, być może na niwie Starostwa Powiatowego, będę mógł służyć swoją osobą, doświadczeniem i kwalifikacjami. 

Burmistrz dodał: - Mam nadzieję, że wybierzecie takiego burmistrza, że będę mógł być częstym gościem w urzędzie i będzie to gospodarz nie gorszy ode mnie.

Trzech kandydatów

Mamy więc w Łęcznej trzech kandydatów na burmistrza: Leszka Włodarskiego, obecnego zastępcę Teodora Kosiarskiego startującego z KWW Wspólna Sprawa, Piotra Winiarskiego, kandydata PiS i Mariusza Fijałkowskiego, kandydata KWW Lepsza Łęczna.  

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Jolanta Chwałczyk, Marzena Olędzka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE