Reklama

Mam na pole lecieć helikopterem?

Opublikowano:
Autor:

Mam na pole lecieć helikopterem?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wraz z budową chodnika w Starej Wsi pogłębiono rów, który odciął mieszkańców od wjazdu na swoje pola. Takie było zalecenie zarządcy drogi krajowej nr 82. Teraz mieszkańcy nie kryją oburzenia:- Gdybyśmy wiedzieli, że tak będzie, nie zgodzilibyśmy się na budowę chodnika na naszych działkach.

Kończy się budowa długo wyczekiwanego chodnika ze Starej Wsi do Brzezin, dzięki któremu piesi nie muszą już chodzić po ruchliwej krajówce.

Budowę w całości sfinansowała gmina Puchaczów. Nowy chodnik przebiega po działkach gminnych i wydzierżawionych przez gminę od mieszkańców.

Inwestycja wymagała jednak uzgodnień z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. W czwartek 4 lipca inspektor z GDDKiA nakazał wykonawcy chodnika pogłębienie rowu między drogą a chodnikiem, co odcięło zaskoczonych mieszkańców od dojazdów do swoich pól.

nwestycja wymagała jednak uzgodnień z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. W czwartek 4 lipca inspektor z GDDKiA nakazał wykonawcy chodnika pogłębienie rowu między drogą a chodnikiem, co odcięło zaskoczonych mieszkańców od dojazdów do swoich pól.

Jedną z osób pozbawionych wjazdu jest sołtys Starej Wsi Krystyna Tomczak, która wskazuje nam jak wygląda chodnik w miejscu, gdzie wcześniej był dojazd na jej pole porosłe zbożem.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE