Reklama

Milejów: Wykopali niebezpieczne chemikalia (wideo)

Opublikowano:
Autor:

Milejów: Wykopali niebezpieczne chemikalia (wideo) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koparka wykopała kilkadziesiąt butelek z prawdopodobnie toksycznymi substancjami.

W środę pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej w Milejowie wykonywali prace ziemne na terenach zielonych przylegających do jednego z zakładów przetwórstwa znajdujących się w Milejowie (za ośrodkiem zdrowia).

Jeden z pracowników operował koparką i w pewnym momencie spod ziemi zaczęła wydobywać się para i dziwny zapach. Prace zostały wstrzymane, a na miejsce wezwano policję i straż pożarną.

- Podczas oględzin wykopu zostało znalezionych kilkadziesiąt butelek z nieznanymi, prawdopodobnie toksycznymi substancjami. Jedynie część z nich udało się zidentyfikować na miejscu. Zostały one zakwalifikowane jako substancje o działaniu rakotwórczym, niebezpieczne dla środowiska – informuje nadkom. Michał Grzesiuk, rzecznik policji w Łęcznej.

Znalezisko zostało zabezpieczone przez strażaków z Lublina ze specjalistycznej grupy chemicznej po czym przekazane policjantom.

- Mundurowi będą teraz ustalać kto i w jakich okolicznościach zakopał butelki z niebezpieczna zawartością – kończy nadkom. Michał Grzesiuk. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE