Reklama

Nie chcą składowisk śmieci obok szkoły i przedszkola!

Opublikowano:
Autor:

Nie chcą składowisk śmieci obok szkoły i przedszkola! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Zofiówki i Trębaczowa nie chcą składowiska śmieci obok ich domów, szkoły i przedszkola. Tymczasem inwestor chce powiększyć swój punkt gromadzenia odpadów.

W czwartek, 13 sierpnia, sołtys Zofiówki Beata Choma przedstawiła burmistrzowi Leszkowi Włodarskiemu i Radzie Miejskiej negatywną opinię mieszkańców Zofiówki i Trębaczowa w sprawie działalności prowadzonych na terenie byłej Spółdzielni Kółek Rolniczych w Zofiówce. Mieszkańcy uczestniczyli w komisji rolnictwa i ochrony środowiska, na której mówili radnym o swoich obawach.

"Z naszych obserwacji wynika, że w ostatnich miesiącach pojawia się coraz więcej ciężarówek przyjeżdżających na wskazany teren – piszą mieszkańcy Zofiówki i Trębaczowa. - Samochody ciężarowe pojawiają się kilka razy dziennie (również w nocy), przywożąc bliżej nieokreślone ładunki – podnoszą mieszkańcy w swoim piśmie.

Mieszkańcy pytają o freon

Na jednej z działek przechowywane są m.in. centrale wentylacyjne i agregaty chłodnicze. Są one przeznaczone do sprzedaży, ale mieszkańcy zaobserwowali także wykonywanie napraw, mycia i demontażu tych urządzeń.

(...)

POZOSTAŁO 77 PROC. TEKSTU

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE