Reklama

Reklama

Paulina Mazurek otrzymała statuetkę Człowieka Roku 2019!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: 4Roses

 Paulina Mazurek otrzymała statuetkę Człowieka Roku 2019! - Zdjęcie główne

Paulina Mazurek poprosiła nas, abyśmy sfotografowali ją z dziewczynami z 4Roses, z którymi nieodłącznie wiąże się jej twórczość. Od lewej: Dorota Jemielniak, Karolina Wziątek, Paulina Mazurek i Gabriela Sugier | foto 4Roses

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - To dla mnie bardzo miły moment – mówiła Paulina Mazurek, gdy odbierała statuetkę Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej 2019. Tytuł ten Paulina Mazurek otrzymała dzięki głosom naszych Czytelników.

Reklama

Wspólnie z laureatką od dłuższego czasu planowaliśmy, aby wręczenie statuetki odbyło się na scenie podczas jej koncertu. Jednak ostatecznie sytuacja epidemiologiczna na to nie pozwoliła. Wręczyliśmy więc statuetkę Paulinie Mazurek w miniony piątek, tuż przed próbą jej zespołu 4ROSES. – To dla mnie bardzo miły moment – mówiła laureatka naszego plebiscytu. – Dla statuetki znajdzie się honorowe miejsce w moim nowym, powstającym jeszcze, domu.

Mimo pandemii Paulina Mazurek wciąż się rozwija indywidualnie i razem ze swoim zespołem i uczniami. - Niestety przez koronawirusa musieliśmy zawiesić naszą działalność koncertową. Spotykamy się jedynie na próbach. Opracowujemy już autorskie piosenki. Nasze dziewczyny piszą teksty i melodie. Gramy pop rock, ale klimat piosenek pasuje też do poezji śpiewanej. Czekamy na koniec pandemii, by już móc wyjść z naszą twórczością do ludzi – mówi Paulina Mazurek.

Rozśpiewała Spiczyn i Ludwin

Laureatka plebiscytu na Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej 2019 mieszka w Zezulinie.

Skończyła szkołę muzyczną, gdzie zgłębiła tajniki gry na flecie poprzecznym i na organach. Potem były studia muzyczne i lekcje u artystów z Teatru Muzycznego w Lublinie.

Jest chórzystką i solistką, instruktorem wokalnym w Gminnym Ośrodku Kultury w Ziółkowie, przy którym założyła zespół 4ROSES liczący już osiem osób. Paulina Mazurek uczy też muzyki w szkołach podstawowych w Januszówce, Zawieprzycach i Zezulinie.

Laureatka naszego plebiscytu wyciągnęła z domu młodych mieszkańców gminy Spiczyn i  Ludwin, motywując ich do muzykowania. Mazurek wraz ze swoim chórem i zespołem 4ROSES wygrała kilka konkursów regionalnych i ogólnopolskich. To wszystko zasługa ciężkiej pracy, którą Paulina Mazurek włożyła w realizację swoich marzeń.  

To docenili Czytelnicy "Wspólnoty", którzy swoimi głosami zdecydowali o przyznaniu tytułu Człowieka Roku 2019 Paulinie Mazurek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE