Reklama

Prowadzą ludzie milejowskiej kultury

Opublikowano:
Autor:

 Prowadzą ludzie milejowskiej kultury - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Najwięcej głosów w plebiscycie "Wspólnoty" zbierają związani z milejowską kulturą Justyna Abramik i Robert "Jamnik" Jamiński. Do tej pory jednak wymieniali się prowadzeniem. Tym razem wokalistka WITA-MINY D zwiększyła swoją przewagę nad milejowskim tancerzem.

Za nami piąty tydzień głosowania. Od początku nasz plebiscyt na Człowieka Roku 2018 Ziemi Łęczyńskiej przebiega pod znakiem dynamicznego pojedynku między Czytelnikami głosującymi na Roberta "Jamnika" Jamińskiego i Justynę Abramik.

Dalsze losy plebiscytu, który potrwa do końca lutego, są w rękach naszych Czytelników. Kto wygra?

Głosować można na dwa sposoby.

Pierwszy - za pośrednictwem kuponów publikowanych co tydzień na naszych łamach. Należy je wyciąć, wpisać imię i nazwisko kandydata, a następnie dostarczyć do naszej redakcji. Osobiście lub wysyłając pocztą na adres "Wspólnoty Łęczyńskiej" podany w stopce redakcyjnej.

Drugi sposób głosowania to głosowanie SMS-owe. Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata.

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Głosowanie trwa do 28 lutego do godziny 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

Zdjęcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE