Reklama

Remont mostu skończony, ale kiedy go otworzą? Nie wiadomo

Opublikowano:
Autor:

Remont mostu skończony, ale kiedy go otworzą? Nie wiadomo  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Świeża nawierzchnia, nowe chodniki i kładka pieszo-rowerowa - tak teraz wygląda most w Ciechankach Łęczyńskich. Jego remont kosztował prawie 4 mln zł. Drogowcy nie potrafią jednak odpowiedzieć, kiedy będzie dopuszczony do ruchu.  

Niedawno zakończył się trwający od sierpnia remont mostu na Wieprzu w Ciechankach Łęczyńskich. Od lat wymagał remontu i bez wzmocnienia konstrukcji konieczne byłoby wprowadzenie na nim ograniczenia tonażu. 

Most ma już nowe barierki, świeżą nawierzchnię drogi i chodnika. Robotnicy zbudowali przy nim także czteroprzęsłową kładkę pieszo-rowerową. Inwestycja kosztowała 3,8 mln zł. 

Drogowcy czekają jeszcze na dopięcie spraw formalnych, dlatego most powinien być jeszcze zamknięty. Mimo to samochody jeździły po nim w czwartek.   

- Nie ma jeszcze pozwolenia na użytkowanie obiektu, ale ktoś z mieszkańców przestawił po dwóch stronach zapory i otworzył most dla ruchu – słyszymy w Zarządzie Dróg Wojewódzkich w Lublinie.  

Drogowcy nie są w stanie powiedzieć, kiedy most zostanie oddany do użytku. Musi być jeszcze skontrolowany przez nadzór budowlany. Mówią, że robią co mogą, aby przyśpieszyć procedury, bo codziennie odbierają telefony od zniecierpliwionych mieszkańców. 

Jak wygląda most po remoncie? - zobaczycie w galerii poniżej. 

Zdjęcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE