Reklama

Robert Jamiński Człowiekiem Roku 2018

Opublikowano:
Autor:

Robert Jamiński Człowiekiem Roku 2018 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nasz czwarty plebiscyt rozstrzygnięty po kolejnym brawurowym finiszu. Zajmujący przez trzy tygodnie drugie miejsce Robert Jamiński na ostatniej prostej wyprzedził swoją główną Justynę Abramik, zdobywając niemal dwa razy więcej głosów niż jego główna rywalka.  

W tegorocznej edycji do statuetki i tytułu Człowieka Roku nominowanych było dziesięciu kandydatów. Wszyscy równie wspaniali, pełni pasji i zaangażowania w to, co robią. Wraz z nominowanymi z lat ubiegłych tworzą szacowne grono wybitnych mieszkańców naszego powiatu. 

Głosy na swoich faworytów Czytelnicy oddawali przez dwa miesiące za pośrednictwem kuponów i esemesów.

Od początku nasz plebiscyt na Człowieka Roku 2018 Ziemi Łęczyńskiej przebiegał pod znakiem dynamicznego pojedynku między Czytelnikami głosującymi na Roberta "Jamnika" Jamińskiego reprezentującego frakcję tańca i Justynę Abramik z frakcji śpiewu. Oboje związani z milejowską kulturą.

Ich pojedynek przyniósł wiele emocji. Justyna i Robert co tydzień wymieniali się prowadzeniem, ale pod koniec przez trzy tygodnie na prowadzeniu utrzymywała się wokalistka WITA-MINY D.

Jednak na ostatniej prostej Robert Jamiński wyprzedził Justynę Abramik, osiągając nad nią niemal dwukrotną przewagę. To on zdobył tytuł i statuetkę Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej 2018 Trzecie miejsce zajęła Justyna Karaś, młoda członkini stowarzyszenia Amazonki w Łęcznej, która udowadnia, że rak to nie wyrok i mimo choroby można nawet zostać modelką.

Robert Jamiński jest instruktorem tańca w Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. Jego podopieczni osiągają sukcesy na ogólnopolskich scenach. Wywiad z Człowiekiem Roku 2018 przeczytasz w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Zwycięzcom i wszystkim nominowanym serdecznie gratulujemy. Naszym Czytelnikom dziękujemy za głosy.

Zdjęcie

Kamil Kulig

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE