Reklama

Reklama

Szychta polityków, czyli jak "fedrowali" na Barbórkach w Bogdance

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

 Szychta polityków, czyli jak "fedrowali" na Barbórkach w Bogdance - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nigdy nie zgodzę się na to, by wam ten węgiel odebrano - to prezydent Duda. - Nie bójmy się, że czegoś nam mogą w Brukseli zabronić – to marszałek Stawiarski.

Reklama

- Nie przyjmujemy do wiadomości, że czas węgla minął, że musimy dziś w Europie całkowicie odejść od gospodarki węglowej - to wicepremier Sasin.

Od bandy do bandy - od buńczucznych zapewnień, że nie spoczniemy póki węgla nie wyczerpiemy, do wyłożenia na stół planu likwidacji kopalń, który tak rozsierdził górników ze Śląska, że w ub. tygodniu zaczęli strajk pod ziemią.

Sprawdziliśmy, co politycy obiecywali w Bogdance - z taką sugestią po ubiegłotygodniowym tekście dotyczącym górnictwa zadzwonił do nas Czytelnik.

Prezydent RP 

- Chciałem was zapewnić, że dla mnie jako prezydenta Rzeczypospolitej jasną sprawą jest i oczywistą, że węgiel jest naszym absolutnie podstawowym surowcem energetycznym, nie zastąpi go energia wiatrowa, ani żadna inna, bo się to Polsce nie opłaca - mówił Andrzej Duda górnikom zebranym w cechowni 5 grudnia 2016 roku.

(...)

POZOSTAŁO 78 PROC. TEKSTU

 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE