Reklama

Tragiczny finał poszukiwań Mieczysława Szeligi z Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Tragiczny finał poszukiwań Mieczysława Szeligi z Łęcznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tragicznie zakończyły się poszukiwania 80-letniego mieszkańca Łęcznej, który zaginął 3 września. W piątek około południa na rzece Wieprz policjanci znaleźli zwłoki mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań, sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

Zdjęcie

W piątek łęczyńscy policjanci podczas patrolu wodnego rejonu rzeki Wieprz i jej terenów przybrzeżnych znaleźli zwłoki mężczyzny. Jak się okazało było to ciało Mieczysława Szeligi zaginionego 80-letniego mieszkańca Łęcznej, który 3 września wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Zaginionego szukali m. in. łęczyńscy policjanci, o czym informowaliśmy na "Tubie Łęcznej". Kilka dni temu służbom udało się odnaleźć klapki należące do mężczyzny, były pozostawione obok siebie na brzegu rzeki.  

Po znalezieniu zwłok, na miejscu czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE