Wiatr powalił drzewa w Parku Podzamcze (zdjęcia)

wiadomosci Po kilku starych drzewach w odrestaurowanym Parku Podzamcze pozostały tylko pnie. To skutek nawałnicy, która przeszła wczoraj wieczorem nad Łęczną.

tubalecznej.pl

Opublikowano: 12 czerwca 2020 14:41 | Aktualizacja: 12 czerwca 2020 14:41

Pracownicy firmy Łęcz-Bud na zlecenie Urzędu Miejskiego w Łęcznej od rana usuwają skutki wczorajszej nawalnicy. Prace będą kontynuowali także jutro.

Usunęli już drzewa oraz gałęzie ze ścieżek. Teraz resztki drzew wywożą z parku. 

Wiatr łamał gałęzie drzew także w innych miejscach Łęcznej, m. in. na cmentarzu parafialnym.

11 zdarzeń w powiecie

- W czwartek byliśmy wzywani do 11 zdarzeń związanych z usuwaniem skutków burzy na terenie powiatu łęczyńskiego. W dziewięciu miejscach usuwaliśmy gałęzie z dróg i chodników. Wiatr zerwał też część dachu bloku w Kolonii Łysolaje, a w jednym z domów w Łańcuchowie oderwała się płyta pilśniowa - informuje dyżurny operacyjny asp. szt. Robert Pastuszak z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.