Reklama

Wyremontują szkolne warsztaty

Opublikowano:
Autor:

Wyremontują szkolne warsztaty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie z Kijan będą mieli własny plac manewrowy i za darmo przygotują się do egzaminu na prawo jazdy w swojej szkole. Przyszli górnicy dostaną do dyspozycji nowe tokarki, a młodzież z Jagiellończyka nabędzie uprawnienia do obsługi wózków widłowych - m. in. taki będzie efekt realizacji projektów unijnych za niemal 4 mln zł. 

12 kwietnia Starostwo Powiatowe w Łęcznej podpisało umowy z Zakładem Budowlano-Sprzętowym Jacek Krzysiak. Ta firma wygrała przetarg na modernizację dwóch hal warsztatowych Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej znajdujących się przy ulicy Przemysłowej (przeprowadzi pracę za 847,5 tys. zł), a także na modernizację budynków warsztatów szkolnych, placu warsztatowego i placu apelowego na potrzeby Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach (wartość prac to 1 mln 338,4 tys. zł).

W ramach adaptacji budynków zostaną utworzone nowe pracownie nauki praktycznej zawodu wraz z zapleczem sanitarnym, dostosowanym do osób z niepełnosprawnościami, wykonana zostanie niezbędna infrastruktura na potrzeby nowych urządzeń np. sieć elektryczna, instalacje c. o. oraz przyłącze wodno-kanalizacyjne wraz z odcinkiem sieci kanalizacji sanitarnej w halach warsztatowych szkoły górniczej przy ul. Przemysłowej w Łęcznej. Hale zostaną też ocieplone.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE