Reklama

Zostań miss powiatu łęczyńskiego

Opublikowano:
Autor:

Zostań miss powiatu łęczyńskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 10 sierpnia będzie trwał nabór kandydatek do tytułu Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego. Wybory odbędą się 9 września na terenie targowiska gminnego w Ludwinie w ramach dożynek powiatowych. 

W wyborach miss mogą wziąć udział wszystkie mieszkanki powiatu łęczyńskiego, powyżej 15. roku życia.

Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestniczki konkursu zaprezentują się na dożynkowej scenie w stroju ludowym i wieczorowym. 

Na laureatki czeka wiele atrakcyjnych nagród, m.in. nagrody finansowe, upominki, vouchery na usługi szkoleniowe, kosmetyczne, fryzjerskie i restauracyjne, a także możliwość zaistnienia w świecie modelingu. Nabór kandydatek prowadzony będzie do 10 sierpnia przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej.

- Udział w konkursie Miss Dożynek wspominam bardzo dobrze. Na próbach panowała przyjazna atmosfera. Wygrana przyniosła mi wiele nagród - mówi Natalia Ławnik, Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2017.

- Dzięki temu, że zdobyłam koronę miss, mogłam wziąć udział w pokazie mody. Konkurs przyniósł mi wiele doświadczenia, obycia ze sceną i współpracy z ludźmi. Dodał również pewności siebie, co pomogło mi wziąć udział w kolejnym konkursie - Queen Województwa Lubelskiego. Uważam, że zawsze warto próbować swoich sił, dlatego jeśli interesujesz się modelingiem, to zachęcam do udziału w wyborach. Może to właśnie Ty zostaniesz tegoroczną miss? - dodaje Natalia Ławnik. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE