Piaskovia Piaski - Błękit Cyców. O porażce zadecydowała słaba pierwsza połowa

Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Piaskovia Piaski - Błękit Cyców. O porażce zadecydowała słaba pierwsza połowa - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Sport Błękit przegrał w Piaskach w sobotę w meczu dziesiątej kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej. Drużyna z Cycowa uległa Piaskovii 0:1.

W sobotę przed graczami Błękitu było trudne zadanie, bo jechali w delegację na teren Piaskovii, która sezon rozpoczęła bardzo dobrze. Drużyna z Piask ma w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników, m.in. Konrada Nowaka czy Jarosława Walęciuka.

Jedyny gol tego spotkania został strzelony w pierwszej części spotkania, a jego autorem był zawodnik Piaskovii. Błękit przegrał 0:1 w Piaskach, zaliczając szóstą porażkę w tym sezonie.

- O losach spotkania zadecydowała pierwsza połowa, bo zagraliśmy bardzo bojaźliwie, mało agresywnie, daliśmy przeciwnikom za dużo miejsca w środku boiska. Przegrywaliśmy pojedynki jeden na jeden, odległości między zawodnikami były za duże i przeciwnik lepiej operował piłką - przyznaje Paweł Kamiński, trener Błękitu Cyców.

Piaskovia Piaski - Błękit Cyców 1:0 (1:0)
Bramka: 28'.
Błękit: Grabowski - Sowa (25' R. Bronowicki), C. Zawrotniak, Grzesiuk, Tkacz, G. Bronowicki, Mroczek (55' Paź), Bednaruk, Augustynowicz, K. Zawrotniak (55' Nikitović), Zieliński.
Żółte kartki Błękitu: Zieliński, Grabowski, C. Zawrotniak.