Sygnał Lublin - Tur Milejów. Dotkliwa porażka ekipy z powiatu łęczyńskiego [ZDJĘCIA]

Sport Porażką 0:4 zakończyło się sobotnie wyjazdowe spotkanie Tura z Sygnałem. Walczący o utrzymanie w Lubelskiej Klasie Okręgowej milejowianie byli tego dnia wyraźnie słabsi od rywali.

Faworytem sobotniego spotkania na boisku przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie byli będący ostatnio w dobrej formie gospodarze. Inicjatywa była po stronie Sygnału, ale milejowianie dosyć długo skutecznie się bronili. Pierwszego gola stracili tuż przed przerwą.

Na kolejne bramki trzeba było czekać do końcówki spotkania. W przeciągu 20. minut lublinianie trzykrotnie trafili do bramki Tura, co dało im wygraną 4:0.

Drużyna z powiatu łęczyńskiego ma 26 punktów po 24. meczach, co daje 11. lokatę w tabeli Lubelskiej Klasy Okręgowej. W następnej kolejce Tur podejmie w Piaskach Błękit Cyców. Lokalne derby w sobotę, 20 maja, o godz. 11.

Sygnał Lublin - Tur Milejów 4:0 (1:0)

Bramki: 42', 73', 83', 90'+2.

Tur: Szewczak - Bańkowski, Borówka, Sowa, Rembiesa (65' Spaczyński), Kozyra, Suryś, Abu, Winiarczyk, Kostiuk (46' M. Gabrelski), P. Gabrelski (77' Mykytiuk).

Żółte kartki Tura: brak.