Reklama

Znów wejdą do klatki

Opublikowano:
Autor:

Znów wejdą do klatki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Przed nami już piętnasta gala mieszanych sztuk walki organizacji Thunderstrike Fight League. W Lublinie po raz kolejny wystąpią dwaj zawodnicy z klubu Spartakus Cyców - Cezary Oleksiejczuk i Marcin Łuczyński. 

Cezary Oleksiejczuk stoczy swój trzeci zawodowy bój pod banderą TFL. Już 20 października w Lublinie młodszy z braci Oleksiejczuk stanie przed szansą wywalczenia trzeciego zawodowego zwycięstwa. Reprezentant Team Oleksiejczuk/Spartakus Cyców w dwóch ostatnich walkach na TFL z kwitkiem odprawił kolejno utalentowanego Jakuba Martysa oraz niebezpiecznego sambiste Białorusina Vadima Yakshuka. Pojedynek zakontraktowany jest w limicie 77 kg.
W wydarzeniu, które odbędzie się w hali przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie, wystąpi także Marcin Łuczyński. Właściciel oraz zawodnik Spartakus Cyców/Team Oleksiejczuk powalczy o drugie zwycięstwo dla organizacji TFL. Łuczyński udanie zadebiutował podczas trzynastej gali TFL, gdzie po emocjonującym boju pokonał przedstawiciela renomowanego klubu S4 Warszawa - Przemysława Chimczuka. Tym razem pojedynek zakontraktowany będzie w formule bokserskiej w dywizji ciężkiej. 

Bilety na galę dostępne są m.in. w klubie Spartakus Cyców. Wejściówki można dostać także w Lublinie: w hali MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 (wejście od strefy H2O), klubie K1 Fighting Center przy ul. Kleeberga 12A oraz pod nr tel.: 788 384 111. Ceny biletów wynoszą od 40 do 400 zł. 

dsm

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE