Reklama

Jak prawidłowo się odżywiać i nie przytyć?

Opublikowano:
Autor:

Jak prawidłowo się odżywiać i nie przytyć? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dowiemy się o tym w czasie bezpłatnych konsulatcji z dietetekiem. Gdzie można liczyć na darmowe badania, pomiary i poradę? 

Dziś rusza ogólnopolska kampania  „Uwaga Nadwaga!".  - Każda chętna osoba może skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem we wszystkich placówkach Naturhouse w całej Polsce, również w Łęcznej przy ulicy Targowej. W ramach wizyty będzie można skorzystać z bezpłatnych pomiarów ciała, badania zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz z konsultacji z dietetykiem - mówi Małgorzata Łukasik z Naturhouse Łęczna.

Specjalista po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu dietetycznego będzie mógł zidentyfikować przyczynę problemu z wagą i zaproponować skuteczne rozwiązanie. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji otrzyma cenne wskazówki żywieniowe, broszury i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego odżywiania i negatywnego wpływu nadwagi na nasze zdrowie. Z bezpłatnych porad będzie można skorzystać od 15 września do 30 listopada. 

- Naszym celem jest zwrócenie uwagi na pogłębiający się problem nadwagi i otyłości, nie tylko wśród osób dorosłych, ale niestety coraz częściej też dzieci i młodzieży. Jedyną skuteczną profilaktyką nadwagi i otyłości jest prawidłowe odżywianie - podkreśla Małgorzata Łukasik. 

Dlatego w ramach akcji „Uwaga Nadwaga!"dietetycy będą organizowali prelekcje na temat prawidłowych nawyków żywieniowych m.in. spotkania informacyjne z rodzicami oraz rozmowy z uczniami. Istnieje także możliwość przeprowadzania konsultacji lub warsztatów w zakładach pracy, placówkach oświatowych, centrach medycznych czy instytucjach państwowych. 

Podczas prelekcji specjalista ds. żywienia opowie o konsekwencjach wynikających z nieprawidłowej diety i wskaże, jak komponować pełnowartościowy jadłospis dla całej rodziny. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE