Reklama

Kradł rowery spod urzędu i kościoła

Opublikowano:
Autor:

Kradł rowery spod urzędu i kościoła - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodziej wykorzystywał chwile nieuwagi, kiedy właściciel nawet na moment pozostawiał  rower bez zabezpieczenia. Jeden ukradł sprzed kościoła w Łęcznej, drugi zaś sprzed urzędu miejskiego. Poszkodowani oszacowali straty na łączną kwotę 1400 złotych.

- Łęczyńscy policjanci odnaleźli sprawcę tych kradzieży. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec Ludwina. Policjanci wczoraj zapukali do jego mieszkania. Podczas przeszukania w garażu i na podwórku odnaleźli skradzione rowery – mówi sierż. sztab. Magdalena Krasna, rzeczniczka łęczyńskich policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał już zarzuty kradzieży.

Do pierwszej kradzieży roweru doszło na początku września. Wówczas nieznany sprawca sprzed kościoła w Łęcznej dokonał kradzieży jednośladu. Właściciel oszacował straty na kwotę 1200 złotych. Kolejne zgłoszenie kradzieży roweru stróże prawa otrzymali po koniec września. Tym razem jednoślad został skradziony sprzed Urzędu Miasta w Łęcznej. Jego wartość oszacowano na kwotę 200 zł.

Policjanci apelują do użytkowników rowerów o prawidłowe zabezpieczenie ich przed kradzieżą. Każde zabezpieczenie utrudni złodziejowi zadanie i może go skutecznie zniechęcić. Im solidniejsza blokada, tym lepsza ochrona naszego jednośladu. Nie pozostawiamy rowerów bez zabezpieczenia w ogólnodostępnych miejscach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE