Reklama

Łatwiej dojedziemy na lotnisko

Opublikowano:
Autor:

Łatwiej dojedziemy na lotnisko - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wschodnia obwodnica Lublina otwarta! Prosto z Borka świeżo włączonym do ruchu odcinkiem ekspresówki dojedziemy m. in. do Świdnika.

13-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S17 został oddany do ruchu dzisiaj (w środę) po godz. 18. Ułatwi kierowcom z Łęcznej dojazd do lotniska w Świdniku.

- Kierowcy jadąc od strony Piask, Łęcznej czy też Lubartowa będą mogli skorzystać z fragmentu obwodnicy by dotrzeć do węzła Lublin Zadębie i dalej przez drogę wojewódzką 822 do portu lotniczego – mówi Krzysztof Nalewajko z lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wschodnia część obwodnicy odciąży także leżącą w ciągu DK82 ul. Turystyczną. - Kierowcy jadąc od strony Łęcznej mogą na węźle Lublin Tatary wybrać jeden z dwóch nowych wariantów dojazdu do centrum. Skręcić w prawo na obwodnicę i poprzez węzeł Lublin Rudnik wjechać do miasta lub skręcić w lewo a na węźle Lublin Zadębie zjechać w ul. Mełgiewską – wyjaśnia Nalewajko.

- Apelujemy do kierowców o baczne obserwowanie znaków i rozważną jazdę. Na wjeździe do Lublina przebudowaną DK19 trwają jeszcze prace porządkowe – dodaje.

fot. www.gddkia.gov.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE