Reklama

Okradli 14 sklepów, wpadli zaraz po kolejnym włamaniu [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Okradli 14 sklepów, wpadli zaraz po kolejnym włamaniu [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród zatrzymanych jest dwóch mężczyzn z powiatu łęczyńskiego. 

Do włamań dochodziło od czerwca br. głównie na terenie powiatów lubelskiego, świdnickiego, lubartowskiego i łęczyńskiego. Sprawcy typowali sklepy spożywcze, głównie w niewielkich miejscowościach. Po uprzedniej obserwacji dokonywali włamań. Ich łupem padały przede wszystkim papierosy, alkohol, karty doładowujące telefony oraz artykuły spożywcze. Łącznie dopuścili się 14 włamań, gdzie wartość strat to ponad 60 tys. złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni z KWP w Lublinie. Funkcjonariusze dokładnie zbadali zebrane w sprawach dowody. Na podstawie posiadanych informacji wytypowali sprawców. Mężczyźni wpadli wczorajszej nocy. Zostali zatrzymani w Lublinie bezpośrednio po jednym z włamań. Okazało się, że jest to 37-letni lublinianin oraz 34 i 36-letni mieszkańcy powiatu łęczyńskiego.Tak wyglądało zatrzymanie mężczyzn: 

 

Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem. Jak się okazało dwaj z nich byli już w przeszłości karani za przestępstwa przeciwko mieniu. Sprawę prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Lublinie. Dziś wnioskować będą o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE