Reklama

Pieniądze z punktu wpłat nie trafiały do urzędu

Opublikowano:
Autor:

Pieniądze z punktu wpłat nie trafiały do urzędu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Katarzyna Bakun, pośredniczka finansowa przez dwa miesiące nie dokonywała części opłat, które zlecili jej klienci. Mimo, że wpłacili jej środki na podatki i mają potwierdzenie wpłaty, pieniądze nie trafiły na konto Urzędu Miejskiego w Łęcznej. Być może też nie zostały przelane opłaty za inne usługi, np. telefonii komórkowej. Pośredniczka mówi, że brak wpłat wynikał z jej błędów i nie był celowy. - PRZEPRASZAM i proszę o wyrozumiałość - mówi Katarzyna Bakun, które przyznaje, że w listopadzie i grudniu popełniła wiele błędów i zdarzało jej się nie zapłacić części rachunków, pomimo że przyjęła pieniądze od swoich klientów.

Ratusz ostrzega

"Ostrzegamy! Ostrożnie przy dokonywaniu płatności" – taki komunikat opublikowali urzędnicy na stronie łęczyńskiego ratusza. Czytamy w nim: "Rekomendujemy dokonywanie płatności na rzecz Gminy Łęczna bezpośrednio ze swojego banku lub korzystając z usług banku PKO BP przy ulicy Szkolnej 6 w Łęcznej. Dokonywane tam opłaty na rzecz gminy nie są obciążone żadną dodatkową prowizją

Jednocześnie informujemy, że część wpłat dokonywanych za pośrednictwem podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie pośrednictwa finansowego (np. agencje), nie dociera do urzędu. Zalecamy daleko idącą ostrożność przy korzystaniu z pośredników, a jednocześnie weryfikację czy pieniądze trafiły do odbiorców w ustalonej wysokości i terminie."

(...)

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - od wtorku 18 lutego w sklepach w powiecie łęczyńskim

Kamil Kulig

Zdjęcie

Osoby, które wplacały rachunki w tym miejscu powinni zweryfikować, czy doszły one w całości i w terminie na docelowe konto. Katarzyna Bakun mówi, że jeśli klienci widzą nieprawidłowości, powinni do niej przyjść, a ona ureguluje zaległości. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE