Reklama

Przyłącz się do Szlachetnej Paczki [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Przyłącz się do Szlachetnej Paczki [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak żyć bez wanny, kuchenki gazowej czy łazienki?  Dzięki mieszkańcom naszego powiatu, którzy kolejny raz włączyli się do akcji Szlachetna Paczka życie potrzebujących rodzin będzie dużo łatwiejsze. 

Najpierw wybieramy rodzinę, którą znajdujemy na stronie internetowej akcji, później przygotowujemy dla niej paczkę – na tym polega ta ogólnopolska akcja. Ale do tworzonych już paczek możemy nadal dodawać swoje dary.

Główny magazyn Szlachetnej Paczki w naszym powiecie znajduje się w świetlicy w Kopinie. Tam możecie przynieść  np. trwałą żywność, artykuły szkolne czy środki chemiczne.

Kosz Szlachetnej Paczki stanął także w urzędzie miejskim przy placu Kościuszki w Łęcznej.

W rym roku pomoc trafi do 24 rodzin z naszego powiatu. Paczki przygotowują między innymi pracownicy urzędów, łęczyńskiego szpitala i piłkarze Górnika Łęczna. W ubiegłym tygodniu na szlachetne zakupy wybrali się Veljko Nikitović, Fedor Cernych, Paweł Socha i Tomasz Nowak razem z 4-letnim synkiem Diego.  

Jak opowiadają wolontariusze, dzięki Szlachetnej Paczce rodziny otrzymują rzeczy, bez których nie wyobrażamy już sobie życia w XXI wieku, takie jak wanna czy kuchenka gazowa.

fot. www.gornik.leczna.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE