Reklama

Starosta dał Brzezinom kasę za frekwencję, ale jak on to policzył?

Opublikowano:
Autor:

Starosta dał Brzezinom kasę za frekwencję, ale jak on to policzył? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nie ma możliwości policzenia frekwencji tylko dla jednej wsi bez dostępu do spisu wyborców, do którego wgląd może mieć tylko sąd, policja i prokuratura - mówi dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie.

Chcą kupić zmywarkę z wyparzarką

Po upływie miesiąca od zakończenia wyborów prezydenckich Starostwo Powiatowe w Łęcznej ogłosiło wyniki swojego konkursu profrekwencyjnego.

W konkursie ogłoszonym przed wyborami starostwo przewidziało nagrodę w wysokości pięciu tysięcy złotych dla miejscowości, która będzie miała najwyższą frekwencję w powiecie łęczyńskim. Tę nagrodę otrzymały Brzeziny w gminie Puchaczów.

Starosta i jego zastępca wręczyli promesę Kołu Gospodyń Wiejskich w Brzezinach (zdjęcia na stronach powiatu nie znaleźliśmy, choć zwykle starostwo lubi chwalić się podobnymi wydarzeniami).

- Wczoraj [4 września - KK] odbyło się zebranie koła, na którym podjęliśmy decyzję, że jeśli będzie taka możliwość, to przeznaczymy te pieniądze na zakup profesjonalnej zmywarki z wyparzarką do Domu Wiejskiego w Brzezinach. Tym urządzeniem moglibyśmy wyparzać naczynia zabezpieczając je przed wirusem Covid-19 - mówi Iwona Kałużna, sołtyska Brzezin i członkini miejscowego koła gospodyń wiejskich.

(...)

POZOSTAŁO 80 PROC. TEKSTU

 

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - LINK

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE