Reklama

Świątecznie w Łęcznej (wideo, zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

Świątecznie w Łęcznej (wideo, zdjęcia) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko siedem tysięcy ledowych punktów zdobi choinkę, która stanęła na Rynku I w Łęcznej. Świąteczne drzewko mierzy 8,8 m wysokości i jest ozdobione kolorowymi bombkami i kokardami. Podoba się mieszkańcom Łęcznej, szczególnie dzieciom, których momentami jest przy choince nawet kilkadziesiąt. We wtorek zostały zamontowane iluminacje świąteczne na latarniach obok choinki, zaświeciły też lampki w różnych częściach miasta. Z każdym dniem będzie ich więcej. 

Zdjęcie

We wtorek w różnych częściach miasta zabłysły świąteczne ozdoby: na latarniach przy alei Jana Pawła II, przy ulicy Stefanii Pawlak i Targowej. Będzie ich więcej. - Dokupionych zostało 13 nowych elementów świetlnych, dzięki czemu w najbliższym czasie iluminacje będzie można podziwiać na praktycznie całej długości alei Jana Pawła II - mówi Grzegorz Kuczyński z urzędu miejskiego w Łęcznej. 

Zdjęcie

W 2014 roku po raz pierwszy na ulicach Łęcznej pojawiły się świąteczne ozdoby. - Wszystkie docierające do urzędu opinie były bardzo przychylne, dlatego zdecydowaliśmy się rozbudować miejską iluminację i zakupić kolejne elementy i choinkę z prawdziwego zdarzenia - tłumaczy Kuczyński. - Odbiór jest pozytywny, dlatego w ramię możliwości finansowych gminy iluminacje będą rozbudowywane z roku na rok - dodaje. 

Koszt iluminacji w tym roku wyniesie 69 tysięcy złotych. Rok temu na Rynku I stałą żywa choinka, w tym roku miasto zdecydowało się zakupić sztuczną. 

Zdjęcie

Zdjęcie

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE