Reklama

Trwają Regaty nad Piasecznem

Opublikowano:
Autor:

Trwają Regaty nad Piasecznem  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę start do pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godz. 10. Zakończenie regat, wręczenie pucharu, nagród i dyplomów zaplanowane jest w niedzielę na godz. 15.

Jest to cykliczna impreza o zasięgu ogólnopolskim, organizowana już po raz czwarty na wodach jeziora Piaseczno. Organizatorem głównym jest Stowarzyszenie Lubelska Grupa Regatowa.

Zmagania na wodzie rozpoczęły się dzisiaj około godziny 12. W niedzielę start do pierwszego wyścigu zaplanowany jest na godz. 10. Zakończenie regat, wręczenie pucharu, nagród i dyplomów zaplanowane jest w niedzielę na godz. 15.

W regatach mogą wziąć udział jachty klasy korsarz, a wyniki regat są zaliczane do Pucharu Polski Klasy Korsarz. Regaty posiadają licencję Polskiego Związku Żeglarskiego i są wspierane przez Polską Flotę Klasy Korsarz.

Celem regat jest popularyzacja żeglarstwa na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim, aktywizacja sportowa żeglarzy środowiska Lubelskiego oraz uatrakcyjnienie przebywania nad jeziorem Piaseczno szerokiej rzeszy wczasowiczów. Regaty będą widoczne z każdego miejsca nad jeziorem.

Serdecznie zapraszamy nad Jezioro Piaseczno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE