Reklama

Ukrainka urodziła w pracy, dziecko wsadziła do kosza. Teraz stanie przed sądem

Opublikowano:
Autor:

 Ukrainka urodziła w pracy, dziecko wsadziła do kosza. Teraz stanie przed sądem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nadia K. w milczeniu poprawiała ubranie, gdy na podłodze zakładowej toalety rozlewała się plama krwi. Kobieta chwilę wcześniej urodziła dziecko. Jej współpracowniczki znalazły noworodka w... koszu na śmieci. Dziewczynka nie oddychała. Prokuratura oskarża 38-latkę o próbę zabójstwa, Ukrainka nie przyznaje się do tego czynu.

W Sądzie Okręgowym w Lublinie, który będzie rozstrzygał sprawę, jest już akt oskarżenia przeciwko Nadii K. Śledczy zarzucają obywatelce Ukrainy, że działając z bezpośrednim zamiarem usiłowała pozbawić życia swoją nowo narodzoną córkę. 

Do dramatycznych zdarzeń doszło w lipcu ub. r. Kobieta urodziła w toalecie zakładu chłodniczego w Milejowie, w którym akurat była w pracy. Dziecko włożyła do znajdującego się w sanitariacie kosza na śmieci. Noworodek nie oddychał, ale dzięki szybkiej interwencji innych pracowniczek firmy udało się go uratować.

Matka trójki dzieci

Nadia K. przyjechała do Milejowa na początku czerwca ub. r. Była wówczas w ósmym miesiącu ciąży. Jak ustalili śledczy, była tego świadoma, ale prawdę wyjawiła jedynie ojcu dziecka. Gdy o ciążę pytała jej siostra czy osoby z jej otoczenia, kobieta zaprzeczała. Nie korzystała z żadnej pomocy ginekologicznej. 

(...)

Więcej w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - od wtorku 2 lipca w Twoim punkcie sprzedaży!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE