Reklama

Reklama

Powiat łęczyński: Gdzie ojciec starosta nie może, syn z fundacją dopomoże

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ORW w Łęcznej/ Facebook

 Powiat łęczyński: Gdzie ojciec starosta nie może, syn z fundacją dopomoże - Zdjęcie główne

Na zdjęciach pierwszy z prawej - Karol Niewiadomski | foto ORW w Łęcznej/ Facebook

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Informacje łęczyńskie "Bardzo się cieszę, że mogliśmy pomóc. Fundacja Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego została po to właśnie założona, aby mogła pomagać tam, gdzie samorząd nie może" - napisał Karol Niewiadomski, syn starosty i założyciel wspomnianej fundacji o przekazaniu pralki dla placówki podległej pod powiat zarządzany przez jego ojca.

Reklama

Zacznijmy od tego, że starostwo oczywiście może wspomóc finansowo zarządzane przez siebie placówki. Ale widać pieniędzy nie ma tak dużo, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby. I to wychwycił syn starosty i założyciel Fundacji Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego.

W środę, 22 grudnia Karol Niewiadomski przekazał pralkę dla prowadzonego przez powiat Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łęcznej.

Karol Niewiadomski nie zapomniał po raz pierwszy pochwalić się taką  aktywnością swojej fundacji na Facebooku. Publiczny post w imieniu fundacji opublikował na prywatnym profilu, bo jego fundacja nadal nie ma własnego profilu w popularnym serwisie społecznościowym, ani strony internetowej.

Tym samym po niemal roku od zarejestrowania fundacji  wreszcie jej założyciel wyszedł z cienia. Został także oficjalnie wymieniony w podziękowaniach na profilu facebookowym Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Łęcznej.

Już oficjalnie o Niewiadomskim juniorze

"W dniu wczorajszym otrzymaliśmy kolejną niespodziankę od Wspaniałych Ludzi niosących bezinteresowną pomoc w postaci przekazania nam pralki przez fundatorów Pana Karola Niewiadomskiego Fundatora Fundacji Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego oraz Pana Jarosława Piekarza Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Powiatu Łęczyńskiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane zrozumienie i pomoc, jaką otrzymaliśmy od Fundacji na rzecz naszego Ośrodka" - napisali pracownicy ORW.

Właśnie ten post Karol Niewiadomski skomentował słowami o pomaganiu "tam, gdzie samorząd nie może".

Niedługo o działalności syna starosty może być dużo głośniej, bo jego fundacja zacznie wydatkować 615,5 tys. zł dotacji z publicznej kasy.

Na razie jednak z niecierpliwością czekamy na stronę, na którą fundacja Karola Niewiadomskiego dostała 10 tys. zł. Organizacja syna starosty zobowiązała się publikować na swoim blogu co najmniej jeden artykuł w tygodniu. Może być ciekawie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy