Teraz
+12°
Główna
Najnowsze
Logowanie
15:00
18:00
+8°
Nowe czujniki dymu i czadu trafiły do gminy Spiczyn
Strażacy z OSP Piaseczno dbają o bezpieczeństwo mieszkańców
Trzy dekady w strażackim mundurze Mł. bryg. Adama Ulatowskie...
Piaskarka wylądowała w rowie – akcja strażaków w miejscowośc...
OSP Łęczna z nowym sprzętem ratowniczym
Kronika tygodnia: Nocny ogień w tartaku – duża akcja ratowni...
Tajemnicza substancja w szkole w Jaszczowie. Co tam się wydarzyło? W dn. 16 października 2025 roku o godzinie 09:34 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęcznej otrzymało zgłoszenie o rozpyleniu nieznanej substancji w Szkole Podstawowej w Jaszczowie 24, gmina Milejów. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej (...)
Parowe zagrożenie z alarmem – gaszenie „pożaru” w Zawieprzycach W poniedziałek 6 października o godzinie 20:02 jednostka OSP Spiczyn została zadysponowana do zgłoszenia o pożarze w budynku mieszkalnym w miejscowości Zawieprzyce. (...)
Szerszeniowy alarm na „Szkolnej” – interweniowali strażacy Jednostki OSP z całego kraju walczą z gniazdami owadów błonkoskrzydłych. Także w Łęcznej przed kilkoma dniami do straży wpłynęło zgłoszenie o obecności gniazda szerszeni na elewacji budynku szkoły podstawowej przy ulicy Szkolnej. (...)
Jednostki OSP z powiatu łęczyńskiego ze wsparciem finansowym! FSUSR rozstrzygnięty FSUSR ogłasza konkursy ofert na realizację zadań publicznych oraz przyznaje dofinansowanie. Konkurs dotyczący wyposażenia OSP został ogłoszony 24 marca 2025 r.; w ogłoszeniu pierwotnie zaplanowano środki w wysokości 10 000 000 zł. Wyniki już są! (...)